Jakubko Kadera
S tebou ma baví svet alebo tato s Kubkom na lyžovačke

S tebou ma baví svet alebo tato s Kubkom na lyžovačke

24.7.2008 autor jakubko

Ahojte, tak konečne mám zase trochu času a napíšem vám  niečo o tom, čo som zažil. Ubehlo už síce odvtedy  zopár mesiacov, ale v týchto letných dňoch (i keď sa teraz počasie troška pokazilo) vám dobre padne, keď sa trochu schladíte snehom z našeho chlapského výletu  - z lyžovačky v Zuberci s názvom S Tebou ma baví svet.

 Prečo chlapský výlet? Kedže sa mi koncom roka narodil braček, ale to už všetci viete, tak bolo naňho moc priskoro isť do hôr a snehu a tak sme sa vybrali iba my s tatom, pridali sa k nám aj Lenka s tatom, lebo tým sa zase narodila malá Adelka, s ktorou mamina ostala radsej tiež doma.

Bývali sme v takej chate v strede lesa, spolu s ďalšími kamarátmi zo zboru.

chalupka 

Bola to parádička, toľko snehu, vozil som sa na saniach, staval snehuliakov, pozoroval lyžiarov a lanovku. A videl som aj ako tato lyžuje, tak som si povedal, že o rok sa to aj ja naučím. O mňa sa zatiaľ starala Katka, len som ju tak zmoril, že chúďatko, hneď ten večer ochorela :( Na druhý deň zostal so mnou tato a sme sa išli prejsť spolu s Lenkou, Miškom a Mary. Sánkovali sme sa, válali sme sa v snehu, tak som sa unavil, až som v tých saniach zaspal.

hajam

Večer sme sa boli napapať, v tej istej jedálni ako pred rokom, vtedy ma časníčka zobrala do kuchyne, tento rok na to nejak zabudla :) V nedeľu sme boli v kostolíku, to by vám tato o tom viac povedal. Musel ma celu omšu držať na rukách, lebo som mu zaspal, neviem, či to bolo z toho čerstvého vzduchu alebo z toho, ako pomaly a tažkopadne rozprával miestny farárko.

Po obede sme sa vybrali domov, kde nás už upenlivo čakali Miško s maminou :) Dúfam, že si takýto chlapský výlet niekedy zopakujeme, no samozrejme už so sebou zoberieme aj Miška :)

Fotky z nášho chlapského výletu s krycím názvom S Tebou ma baví svet si môžete pozriet v mojom fotoalbume S Tebou ma baví svet.

Pridané do kategórie Jakubkové výlety

Copyright © 2006-2008 Jakubko Kadera