Jakubko Kadera
Rok ubehol ako voda a ja mám 2 roky

Rok ubehol ako voda a ja mám 2 roky

15.10.2008 autor jakubko

Konečne mám trochu voľnejšie, tak som sa rozhodol dobehnúť zameškané a podopľňať nejaké fotky. Čo všetko už dokážem, to som vám písal už minule. Tak Vám len tak v krátkosti poviem o oslave.

Kedže víkendy pred a po mojej oslave sme boli preč, tak sme oslavovali cez týždeň a tak nemohli všetci prísť. Ale to nevadí, aspoň som mal častejšie návštevu a aj som si užil jednotlivé hračky, čo som dostal. Všetci mi triasli rukou a hovorili všetko najlepšie, ak im to dlho trvalo, tak som im povedal ja všetko najlepšie a už som si bral tašku, položil som si ju nabok a už pozeral, kto ďalší, čo pre mňa má. Potom som sa k tým taškám posadil a začal som vybalovať. Boli tam sladkosti, bunda do dažďa, magnetická tabuľa, oblečenie, plastelina ( to je najoblubenejšia hračka dodnes, s maminou alebo s ostatnými robíme panáčikov, rôzne zvieratká…).

Keď mi všetci zagratulovali, tak som si išiel sfúknuť svoje dve sviečky na torte, ktorú mi upiekla trnavská babka. Pre Miška to bola najväčšia zábava, ako som ich sfukoval, tak som si to niekoľkokrát zopakoval. V tom období som mal najradšej rozprávku o krtkovi a tak sa babka pokúsila upiecť pre mňa krtkovu tortu a aj sa jej to podarilo, však posúďte sami :)

Krtkova torta

Okrem už spomínaných hračiek  som dostal aj stolík so stoličkou, aby som si mohol kresliť, stavať plastelinu a tak, pomáhal som pri jeho skladaní.

Montér Kubko

Pomaly si skladám aj vlakovu dráhu, už mi pribudol most s tunelom, tak keď sa s tým hráme, tak si spievame pesničky o vláčiku. Dostal som aj prikrývku na posteľ, ktorú občas využijeme aj ako koberec, hlavne keď je s nami aj miško v izbe, aby sme to mali teplejšie pod zadočkom. A pribudol nam do rodiny další člen :)

Maco

Čo myslíte je živý :0) Na prvý pohľad pôsobí, že aj hej, no viacerí sa už presvedčili o opaku :). To som dostal od deda, tak ked hajam, on ma stráži.

Viac fotiek z oslavy nájdete vo fotoalbume oslava môjho 2. rôčku :) Dovidenia čoskoro  

Pridané do kategórie Jakubkové oslavy

Copyright © 2006-2008 Jakubko Kadera