Návšteva v Bratislavskej ZOO

29.4.2009 autor jakubko

Ahojte, tak po dlhšej odmlke sa Vám hlásim zas s novými zážitkami.

No čo by som vám napisál, stále musím niečo robiť a byť v pohybe. Strašne rád lozím a vyliezam. Som už celkom samostatný chlap. Ráno vstanem idem sa vycikať, potom sa prezlečiem, zoberiem si zo skrine veci a oblečiem sa. Občas si dam niečo ešte naopak, ale inak sa už celkom služne oblečiem.  Všetko chcem robiť sám, natierať si chlebík, nalievať si piť, nakladať a vykladať umývačku, vysávať si izbičku. Takže mamina už nema so mnou také starosti. Občas som síce lenivý a poviem, mamina ty ma obleč., ty to ulož…:)

Jakubko

Jakubko

S Miškom sme už veľký partáci, najradšej sa hráme s autíčkami, lebo to je najoblúbenejšia Miškova hračka, ale tiež aj s kockami, lebo tie mam zase rád ja. Staviam si obrázok, no niekedy sa musim pred Miškom brániť, lebo ten by ich len rozhadzoval a tak mu potom radšej postavím vežu a on ju zhadzuje, alebo už aj opačne.

Rád spievam a recitujem, poznám už väčšinu pesničiek a riekaniek. Keď som doma, tak ich vykrikujem na celý byt, ale akonáhle to mam niekomu cudziemu povedať, tak mám hlások jak myšička. :) No to by zatiaľ stačilo nabudúce zase viac.

Teraz sme boli v zoo, bolo super, však podľa fotiek budete vidieť. :)

Jakubko krokodílom

Jakubko krokodílom

Zopár fotiek nájdete v mojom fotoalbume Návšteva v zoo ako aj ďaľšie fotky si môžete pozrieť u  Miška vo fotoalbume Výlet v bratislavskej zoo.

Pridané do kategórie Jakubkové príbehy

Copyright © 2006-2008 Jakubko Kadera