Na víkend v Cígli

5.8.2008 autor jakubko

V jeden májový víkend sme sa rozhodli, že nebudeme sedieť doma a že víkend strávime spolu s krstnými v Cígli. Bol to dobrý nápad, kedže som to tam už dobre poznal, tak som si bol istejší, kde možem behať, kde sa mi nič nestane. Bol som tam už akoby doma.  Schody mi nerobili žiaden problém, zdolával som ich jedna radosť.

vsetci spolu

 Najviac ma na tom všetkom  bavilo, behanie po záhrade a trhanie niečoho dobrého pod zub. Napr. také čerešničky a už sa červenali aj ríbegle. No tie boli ešte troška kyselšie, ale to mi vôbec nevadilo. Pred domčekom sme si dali na trávičku deku, kde sme si vysypali všetky hračky a tam sme sa hrali, no mne sa nechcelo len tak sedieť, tak ja som stále odbiehal preč :).

Každý deň sme sa vybrali aj na lúky, ktoré tu v Cígli majú strááááááááááááášne veľké, to u nás v Bratislave neni. Čiže som si mohol behať, bez toho, aby na mňa mamina kričala, tam nechoď, vráť sa :) Po ceste na lúku sme videli koníka, havinov, kravičky ako sa pásli a papali trávičku a aj ovečky. Ujo pastier ma aj prišiel pozrieť a dal mi cukrík, mal na starosť až 800 ovečiek. Keď boli tak v kope, ani to tak nevyzeralo.

bežim

Vždy sa radi do Cígla vraciame, si tam pekne oddýchneme a ja sa tam riadne vybehám. Viac fotiek z nášho výletu nájdete vo fotoalbume Na víkend v Cígli.

 Prajem vám pekný týždeň, ja idem pozrieť babku Helu a keď sa vrátim, tak vám už pošlem tie dlhoočakávané fotky z dovolenky pri mori.

 Jakubko

Pridané do kategórie Jakubkové výlety

Copyright © 2006-2008 Jakubko Kadera